Обговорення в рамках засідання Комітету паливно-енергетичного комплексу ВРУ «Україна та Індекс управління природними ресурсами: яких рішень потребує видобувна галузь?» 19.07.2017

Метою заходу є презентація Індексу управління ресурсами – RGI 2017*, а також результатів його застосування, які дозволяють визначити необхідні зміни в українському законодавстві для подальшої реформи видобувного сектору.

Під час дискусії учасники обговорили виявлені причини неефективності законодавства української видобувної галузі та можливі шляхи вирішення виявлених проблем для створення Дорожньої карти подальших реформ – рішень, необхідних для усунення проблем, та чітких кроків щодо їх подальшої реалізації.

У заході прийняли участь депутати профільних комітетів Верховної Ради України, представники Міненерговугілля, Мінекології, Держгеонадра, Національний секретаріат ІПВГ в Україні, НКРЕКП, Інституту управління природними ресурсами (NRGI), видобувних компаній, профільних неурядових організацій та провідних ЗМІ.

* Індекс управління ресурсами (RGI) 2017 вимірює та оцінює якість управління в нафтовому, газовому і гірничовидобувному секторах. Індекс представляє собою поєднання оцінки якості менеджменту в ланцюжку створення вартості у ресурсному секторі та сприятливості середовища (законодавча база, відкритість даних тощо).

Аналітика доступна тут: Індекс управління ресурсами 2017