Шлях змін: підготовлені менеджери по роботі з персоналом обговорили майбутнє державної служби в Україні Дата події: 09.11.2017

9 листопада відбувся вечір, присвячений випускникам програми для тренерів з управління людськими ресурсами (HRM), які представляють кілька органів державної влади України. Під час заходувипускники ділилися своїми думками та баченням, як може виглядати  майбутній державний службовець в Україні.

«Процес реформ в Україні не може відбуватися без мотивованих державних службовців – саме вони виконують необхідну роботу кожного дня. Менеджери по роботі з персоналом переймаються в першу чергупитанням: що мотивує державного службовця? Саме тому, внесок наших випускників до успіху реформ в Україні є критично важливим», сказала Йоланда Заттлер, керівник проекту «Консультаційний фонд впровадження реформ», який реалізує GIZ за дорученням Федерального Уряду Німеччини. «Вони передають свої знання та навички іншим – наприклад, фахівець Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) може тренувати колег з Державного агентства рибного господарства і навпаки».

У 2016-2017 рр. GIZ реалізувало масштабну програму з вдосконалення якості управління в органах державної влади України. Підготовка тренерів, навчальні поїздки та пілотні тренінги, які були проведені самими учасниками програми, допомогли створити мережу кваліфікованих та професійних менеджерів по роботі з персоналом та тренерів для державної служби.

«Раніше я відчувала себе чудовим кадровиком, я думала, що це моє місце і більше нічого не прагла. Але тепер, після програми, я – тренер за станом душі, це моя віднайдена природна роль. Коли на роботі виникають спірні питання, провести тренінг – перше рішення, що спадає мені на думку», поділилася своїми враженнями Тетяна Соболєва, фахівець по роботі з персоналом  Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Інші випускники також висловили свою повагу керівникам програми та тренерам і відзначили прогрес у власному професійному розвитку завдяки участі в цій програмі.

«Хороший тренер є не тільки експертом у своїй галузі – він також повинен бути здатний завоювати увагу аудиторії та бути готовим відступити убік, щоб дати місце вперед іншим людям. Кожен, хто узяв участь у навчальній програмі GIZ, може називати себе не просто кадровиком, а справжнім менеджером по роботі з персоналом», сказала Марія Стецюк, заступник керівника департаменту управління персоналом АПУ.

Пані Сабіне Мюллер, директор офісу GIZ в Україні, закликала випускників програми застосовувати набуті ними знання та навички для змін у роботі органів влади, які вони представляють.

«Мені нечасто випадає нагода зустрічатися з такими людьми, як Ви, які безпосередньо реалізують зміни у країні – тому це велика честь для мене. Кажуть, що можна намагатися досягти досконалості і тільки потім почати жити, а можна жити тут і зараз. Це чудово, що Ви вирішили жити «на повну» саме зараз», сказала пані Мюллер.

Довідка: Консультаційний фонд впровадження реформ реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.