Інновації та розвиток підприємництва – основа структурних змін економіки Дата події: 16.05.2017

 16 травня у Київській школі економіки пройшла подіумна дискусія на тему: Шанси української економіки завдяки структурній політиці, інноваціям та розвитку підприємництва – обмін досвідом з Німеччиною. 

Професор Георг Мільбрадт, колишній Прем’єр-міністр Вільної землі Саксонія, розказав про принципи ордолібералізму та становлення нових інституцій після об’єднання Німеччини, зауважуючи, що держава мусить бути орбітром, але не гравцем на економічному полі. За словами пана Мільбрадта, найголовніша роль держави у створенні справедливих правил на ринку, контролі за їх виконанням та виправленні фіаско ринку. В той самий час, не можливо одночасно захищати старе та створювати нове – інновативне руйнування – запорука інновацій та прогресу.

Професор Київської школи економіки Олена Бєсєдіна поділилась результатами нещодавного дослідження малих та середніх підприємств України, вказуючи на зміну в тренді: низький попит на їхні товари та послуги став на перше місце серед перешкод названими підприємцями, випереджаючи навіть політичну нестабільність.

Професор Андреас Пінкварт, колишній заступник Прем’єр-міністра федеральної землі Північний Рейн – Вестфалія та ректор Вищої школи менеджменту (м.Лейпциг), згадав теорію Блакитних Океанів та глобалізації інновацій як нових трендів у розвитку успішного бізнесу.

Модератор: Роман Вибрановський, керівник проекту комунікації реформ Українського кризового медіа центру

Захід відбувся у межах проекту «Консультаційний фонд впровадження реформ», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини