Людський ресурс у фокусі реформи державної служби; розпочато серію тренінгів Дата події: 21.06.2017

Проблемні питання ефективного використання людських ресурсів на державній службі обговорено за участю міжнародних експертів GIZ.

За підтримки уряду Німеччини у рамках Консультаційного фонду впровадження реформ, що імплементується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, розпочалась практична фаза тренінгів для керівників служб управління персоналом міністерств, представників центральних органів виконавчої влади, інших державних органів з питань управління людськими ресурсами.

Звертаючись до учасників заходу, Голова Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) Костянтин Ващенко наголосив, що ефективне використання людських ресурсів є важливою складовою в роботі кожного органу державної влади, адже це питання цілого комплексу заходів на шляху до побудови сучасної конкурентоздатної держави.

Метою проведення тренінгів є впровадження в Україні кращих європейських практик з питань реалізації сучасних методів управління персоналом на державній службі. У рамках заходу представниками GIZ Гансом-Іоахім Рігером і Сью Трегарн розглянуто сучасні концепції, підходи, стратегії та моделі щодо управління, мотивації й оцінювання персоналу. Крім того, обговорено системи інструментів для розвитку людських ресурсів відповідно до кращих європейських практик і стандартів державної служби та положень нового Закону України «Про державну службу».

У рамках програми учасники матимуть можливість застосувати здобуті знання на практиці, шляхом проведення пілотних тренінгів у визначених Міністерствах та ЦОВВ.

Довідка:

Консультаційний фонд впровадження реформ реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.