Німецький експерт з державних фінансів поділився знаннями в сфері міжнародних баз даних підприємств для оцінки трансфертних цін з українськими колегами Дата події: 28.11.2017

uk aid

28-30 листопада 2017р. у Києві пройшов фаховий семінар на тему «Бази даних підприємств для оцінки трансфертних цін. Бюро ван Дайк»/приклад «Амадеус» для представників Державної фіскальної служби України.

Метою заходу було теоретичне та практичне ознайомлення з досвідом німецького колеги стосовно використання різноманітних міжнародних баз даних підприємств для оцінки трансфертних цін при перевірки підприємств, розгляд досвіду Німеччини. Німецький експерт обговорив низку проблемних питань, пов’язаних з використанням баз даних з українськими колегами.

Учасники відмітили високу якість доповідей, гарний зворотній зв’язок та високу компетентність експерта. Є висока потреба у подальших семінарах з напрямку використання баз даних для перевірки підприємств.

Семінар провів німецький експерт з питань управління міжнародними базами даних підприємств для оцінки трансфертних цін пан Олександер Ляйпольд. Експерт є досвідченим аудитором та працює в Федеральному центральному податковому відомстві (м.Бонн).

За три дні практичний семінар зібрав представників різних відділів з питань трансфертного ціноутворення Головного офісу, ГУ ДФС в м. Київ та Київській області та Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України.

Семінар охопив наступні тематичні питання:

  • Використання баз даних підприємств від «Бюро ван Дайк»/приклад «Амадеус»;
  • Актуальна ситуація на сьогодні з базами даних підприємств в ДФС;
  • Презентація рішень;
  • Практичні рішення/задачі з «Амадеус», «Руслана», «ТіПі Кетеліст».

Довідка:

 Проект «Ефективне управління державними фінансами» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.

 Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.