Підписано Меморандум з Верховною Радою для продовження спільного проекту «Офіс з фінансового та економічного аналізу» Дата події: 25.07.2018

Підписано Меморандум щодо продовження співпраці над втіленням Програми «Офіс з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України»

25 червня 2018 відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Апаратом Верховної Ради України, Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Вестмінстерською фундацією за демократію щодо продовження співробітництва над втіленням Програми «Офіс з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України».

Цей Меморандум є прекрасним прикладом плідної співпраці між різними організаціями та парламентом.

Сьогодні велика увага приділяється створенню дослідницького відділу в рамках ВРУ. Петро Боднар, Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради,  висловив сподівання, що в майбутньому співпраця буде тільки зміцнюватися та зможе бути частиною цієї служби.

Докладніше на сайті Верховної Ради України: http://rada.gov.ua/news/Novyny/160178.html

Довідка:

Проект «Ефективне управління державними фінансами» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.