Прогрес понад усе! – Тренінги з фінансових послуг ЄС в дії Дата події: 20.10.2017

20 та 21 жовтня лідерка команди “Розвиток потенціалу Європейської асоціації” від Інституту європейської політики (Берлін), Анне Берціо, провела третій тренінг у рамках Програми з європейської інтеграції для регуляторів ринків фінансових послуг , метою якої є підвищення горизонтальних професійних знань з питань європейської інтеграції та імплементації вибраних актів ЄС з фінансових послуг  За словами пані Берціо, тренінги йдуть дуже успішно, і прогрес можна побачити вже зараз.

Особливо варто зазначити, що вперше всі фінансові регулятори працюють разом у практичному навчальному курсі  з Міністерством фінансів України, Урядовим офісом з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Фондом гарантування вкладівСистемна координація у сфері гармонізації послуг з ЄС дуже потрібна.

Третій семінар серії присвячений звітуванню з впровадження вимог Угоди про асоціацію з ЄС та юридичній гармонізації Директиви проти відмивання грошей.

Таким чином, навчальна серія є однією з кількох заходів щодо зміцнення потенціалу, яку Консультаційний фонд впровадження реформ реалізує у зв’язку з Асоціацією з ЄС. Як наслідок, зміцнюється потенціал державного управління для подолання викликів щодо імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

Знання, отримані учасниками тренінгів, сприятимуть більш ефективному процесу адаптації національних законів до положень ЄС щодо кредитних та інвестиційних компаній, відновленню платоспроможності банків, ринках фінансових інструментів, а також запобіганню  відмиванню грошей

Довідка:

Консультаційний фонд впровадження реформ реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.