Розпочато співпрацю з Університету ДФС України Дата події: 10.07.2017

uk aidУстановча місія двох представників Німеччини з центру професійного навчання та підвищення кваліфікації Кьонігс-Вустерхаузен, пані Фрідеріке Міговські та пана Ельмара Мрогенда, відбулася з 10 по 13 липня 2017 року в офісі GIZ-Україна та Університету Державної Фіскальної служби України в Ірпіні.

Протягом двох днів своєї місії пані Міговські та пан Мрогенда зустрілися з проректором з міжнародних зв’язків, керівниками інститутів університету, керівниками департаментів та професорами / викладачами, виступили з доповідями та обговорили модель співпраці.

Дводенний візит був наповнений продуктивними нарадами, дискусіями та конференціями.
Експертам також було запропоновано екскурсію університетом, під час якої вони дізналсь про історію УДФСУ, матеріальну базу, приміщення та кампус, досягнення студентів у науковій, спортивній та культурній сферах.
Обидві сторони позитивно налаштовані щодо подальшої співпраці.

Довідка:

Проект «Ефективне управління державними фінансами» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.

 GIZ підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.