У Львові відбулась третя робоча зустріч Генеральних секретарів парламентських адміністрацій Східного партнерства 03.06.2019

22- 23 травня у м. Львів відбулася третя зустріч Генеральних секретарів парламентських адміністрацій Східного партнерства, яку організував секретаріат Верховної Ради України на території Львівської обласної ради, та у якій взяли участь, зокрема, перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради – керуючий справами Петро Боднар, Генеральний секретар парламенту Грузії Гіві Міканадзе та Генеральний секретар парламенту Республіки Вірменія Тігран Галстян. Перша зустріч пройшла в Тбілісі, друга – у Єревані.

Учасники робочої зустрічі зробили огляд поточного стану співпраці, обговорили діяльність дослідницької мережі парламентів Східного партнерства (EPPRN) у рамках Тбіліського Меморандуму та заплановали наступні заходи для посилення секретаріатів парламентів Східного партнерства. Також грузинською стороною був представлений веб-сайт, на якому буде висвітлюватись діяльність мережі генеральних секретарів парламентських адміністрацій Східного партнерства.

Серед майбутніх планів – залучення до мережі Польщі та Швеції, які були ініціаторами Східного партнерства; плануються також зустрічі й семінари в Батумі, Берліні, Варшаві, Єревані та Стокгольмі.

Результатом третьої робочої зустрічі стало підписання Львівського комюніке, яке є підсумковим документом, у якому перераховуються основні напрями роботи мережі.

Користуючись нагодою, Генеральні секретарі парламентських адміністрацій Східного партнерства також долучилися до святкування Дня Європи з урочистим підняттям прапорів України та Європейського Союзу біля Львівської обласної ради.

Третю робочу зустріч Генеральних Секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства підтримав Проект “Зміцнення парламентських адміністрацій країн Східного партнерства” Регіонального Фонду з реформування державного управління Східного партнерства, що реалізується  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).