Успішний старт проекту “Train of Trainer” для cпівробітників Мінфіну 21.09.2018

На початку вересня для 21 учасника з Міністерства фінансів (Мінфін) та 12 учасників Державної фіскальної служби України (ДФС) було запущено комплекс тренінгів у рамках проекту Підготовка тренерів (Train the Trainer – ToT). Проект ToT розроблений спільними зусиллями GIZ та Мінфіну для співробітників міністерства.

У Мінфіні багато практикуючих, високо мотивованих та досвідчених фахівців, які готові поділитися своїми знаннями з іншими. Тому, підготовка тренерів, здатних забезпечити високоякісні внутрішні та зовнішні тренінги з актуальних питань реформування (бюджетування, оподаткування, організація внутрішньої роботи тощо), є життєво необхідною для подальшої реформи державного управління в цілому та реформування управління державними фінансами зокрема.

Після завершення тренінгів державні службовці Мінфіну працюватимуть парами і підготують та проведуть власні семінари/тренінги спочатку всередині, а потім за межами Мінфіну у своїх професійних сферах відповідно до навчального календаря.

У рамках проекту ToT було залучено також учасників з ДФС. Співробітники  ДФС візьмуть участь у 4 тренінгах з розвитку комунікаційних навичок на теми: ефективна презентація, ефективне спілкування, модерація та підготовка тренерів.