Закон «Про державну службу» тепер стане зрозумілішим для його виконавців Дата події: 26.09.2017

26 вересня у приміщені Нацдержслужби відбулась презентація проекту Науково-практичного коментаря до ЗУ «Про державну службу».

Коментар стане інструкцією з єдиного тлумачення норм закону, що зробить його положення більш зрозумілими для виконавців.

Коментар опублікують і роздадуть державним службовцям, яких безпосередньо стосується даний закон, та відповідальних за його імплементацію. Вони зможуть користуватися роз*ясненнями, що полегшить та пришвидшить їх роботу.

Як зазначив Тобіас Шрадер, представник Федерального міністерства економічного розвитку: «З написанням цього коментаря українське –німецьке співробітництво намагалось спорудити міст,  що з’єднав би Закон на папері та  професійним життям державного службовця.»

Окрім авторського колективу, на заході були присутні представники громадськості, а також працівники-практики – державні службовці, які є основою цільовою групою зазначеного Коментаря.

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям Нацдержслужби, Центру політико-правових реформ в якості координатора проекту та пана проф. д-ра Дітера Шиманке та пана д-ра Йоахіма Фолльмута.

Довідка:

Консультаційний фонд впровадження реформ реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.